Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical karınin üretilen elan düz modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının horya kaymasını engellemek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hanım vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya sebebiyle tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri çıplak arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sağlıklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler düğün raksında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birbunca mert dergisinde hanım vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile konum almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelce bile evetğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı evetğu denli rakik olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyavuz rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü artık jartiyeri biricik devam olarak satmanın beraberinde birbunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak zamanla liberalleşmeye sağlıklı revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya uzaklık gelmek karınin hordakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri süresince özellikleri açısından değişiklik gösterse bile kök kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları biricik başına veya bir partnerle her yaştan âdem evladı aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına nazaran ihtiyaç, hayata renk koymak karınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde kapalı evetğu karınin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla geçinmek temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak kısaltmak, aksiyonlevselliği üzerine fen edinmeden satın kısaltmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin mehabetli çaba kullanma etmelidirler. Ayrıca; artık gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan aldatmaışmutaş elan zahmetsiz ve fariğ olmaya kelleladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks dirimında yaşanan sorunların tartışılması, işşulması utanç duygusunu zaitrdığı karınin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin teltiklığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar mizaç problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Başka taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, dirimına kıpırdaklık koymak, elan yavuz bir orgazm geçinmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek karınin sex shoplardan aldatmaışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan verişi yok olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını müdafaa etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında mehabetli gelişmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum sağlıklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri biricik şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, aksiyonleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta epey canlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona nazaran tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu aksiyonin en zahmetsiz yolu. Ayrıca seks esnasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis sebebiyleüğünün penisinizi sıkarken havaikısaltmak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mânia teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan yavuz seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yavuz bir seksin sonu hâllü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/