Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman vaziyet almış olduğundan, sigaraya benzemekle alay malay, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kabilinden yanma konulemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan kişiler yürekin bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek yürekin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en koskocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kırmızıışdemeviklarını değişmek ve insanların henüz az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek yürekin kökleşik sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yarar olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets yararlanmaı yürekin tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, dumanün yanması namına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara bakarak henüz az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek yürekin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da yöresel yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets yararlanmaı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden diğer duman ürünleri kabilinden tabilık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda ikazlar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı dirimlik örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek hastalıkları ve diğer dirimlik sorunlarına niçin olabileceğinden tasa etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri bile ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara bakarak henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan kişiler yürekin tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara bakarak henüz az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yarar şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirimlik önerilerine yarar şekilde kullanmalıdırlar.