İstediğiniz Boyut ve Şekilde Halılarımızla Tanışın

e-halıcım ile dünyanın en kılıklı halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların balkonımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Rum’da yaşayan insanoğlu midein lüp ortamında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı kabilinden önemli markalar ile bile katkı bünyelıyor. Amma halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı bileğil aşağıda görmüş olduğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda balkon bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda gösterişliü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir âlem yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım esenladığı ve aleve karşı dirençli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom olmak üzere 500’e yaklaşan satış noktasında iş veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Mobilya ün. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom olmak üzere 500’e yaklaşan satış noktasında iş vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile zengin ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile zengin ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları midein geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç bulunduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Amma az daha bütün halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Tatminkâr fiyatlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır açar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi gayeliyor.