katiponline.com: Klavyede Hızlı Yazma

En İyi Klavye Çtuzakışma Sitesi

On Inç Online Klavye Çtuzakışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne derece hızlı başüstüneğunuzu merak ediyorsanız, klavye çaba testi yapabileceğiniz internet siteleri tam size göre. Bu internet siteleri ile klavyede yazı tahrir çabaınızı görebilir, tuzakıştırmalar yapabilir ve yeterince çtuzakışırsanız bir çağ kendinize ilgili bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında rahatıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı yaymak, özellikle hızlı yazabilmek hala son rütbe önemli bir kudret. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile tasarya dökmek gibi önemli beceriler, hayatın pek çok düzında meslekinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne derece hızlı başüstüneğunuzu öğrenebileceğiniz birçok klavye çaba testi sitesi bulunuyor. Klavye çaba testi internet sitelerinin pek çoğu Türki ve İngilizce olsa da bazenlarında çabucak aşkın tat alma organı seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir tat alma organı üzerinden klavye çaba testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alnur olmadığınız bir tahrir stiline parmaklarınızı tuzakıştırabilirsiniz. Yeterince çtuzakışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde tütün tütmesini de katkısızlamanız olası.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sayesinde kullanıcıların birbirleri beyninde koşunarak hoş bir yarış ortamında klavye çtuzakışması yapması katkısızlanmaktadır. Kullanıcılara kolaylık olması açısından entelekt olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuştur. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile geniş bir şekilde komünikasyon kurabilmektedir.
Bunun cenahı düzen kullanıcılar karşılıklı klavye koşunması veya farklı bir deyişle düello yapacağı gibi, tıknaz düello özelliği ile 100’lerce özlük aynı anda klavye koşunması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 özlük ile beraberinde sitede tıknaz klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara geçmiştir.
Başkaca sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde ika konusunda birçok talibin koşuntığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Methalken
• Sanatkâr Kırcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Hüküm Testi
Klavye Hüküm Testi ile beraberinde sizlerde 1 an, 3 an ve 5 dakikalık periyotlar beyninde kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye çaba testi sizlerin seviyenizi sabitleme edebilmeniz açısından bayağı balaban bir öneme sahiptir. “Klavye Hüküm Testine Sarrafiyela!” butonuna tıklanılması ile beraberinde başlayacağınız bu serüvende sizlerde adınızı en hayır skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye çaba testi aynı zamanda sizlerin on inç tahrir eğilimine ve zevkli bir şekilde temelli olarak çtuzakışma gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Yapmış başüstüneğumuz analizler neticesinde klavye çaba testinde birçok kişinin kendi rekorunu egale etmek bâtınin temelli olarak çtuzakışma yapmış olduğunı ve aksiyon gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çtuzakışması
Klavye çtuzakışması kısmınde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çtuzakış gibi birçok devir mahal almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun cenahı düzen “şişko Klavye Çtuzakışması” ile beraberinde kullanıcılar istedikleri çağ belirlenen gün aralığında çtuzakışferment sıkılabilir ve çtuzakışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 çağ, 3 çağ, 1 hafta ve 1 mahiye çağ dilimleri beyninde çeşitli kullanıcılar ile beraberinde hoş bir yarış ortamında çtuzakışma yapması hedeflenmiştir.
Türki üzerinden klavye çtuzakışması yapabileceğiniz sitenin öne çıdem özelliği ise test bâtınin onlarca farklı sağlam sunuyor olması. Sınav bâtınin sunulan metinlerin pek çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede yevmi hayattaki pek karşılaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alnur olmadığınız kelimeleri tahrir konusunda kendinizi geliştirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz gibi özelleştirmeniz olası.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile beraberinde on inç yazmayı öğrenmeye serlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı bayağı farklı. Sair sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar tarafından sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştır;
• Sol Yabancı Inç Çtuzakışması
• Sağ Yabancı Inç Çtuzakışması
• Sol Yabancı Çtuzakışması
• Sağ Yabancı Çtuzakışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile beraberinde on inç yazmayı öğrenmeye serlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı bayağı farklı. Sair sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar tarafından sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştır;
• Sol Yabancı Inç Çtuzakışması
• Sağ Yabancı Inç Çtuzakışması
• Sol Yabancı Çtuzakışması
• Sağ Yabancı Çtuzakışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleki bilgi, umumi tarım ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleki bilgi içinde; Zabıt Katipliği, yazar mevzuatı, umumi ahbaplık kavramları, adli terimler, Doğruluk Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine değgin sorular mahal almaktadır. Umumi tarım içinde; Mustafa Kemal Atatürk İlke ve İnkılâp Tarihi, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri gibi karma ve güncel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; yapılan mülakatlar sonrasında internet üzerinde kullanıcıların yorumlarında tamlanan sorular derlenerek sessiz karşılık halinde sizlere sunulmuştur.
Zabıt katipliği mülakat sorularının cenahı düzen müserirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da mahal almaktadır. Adaylar mafevkda belirtmiş başüstüneğumuz mesleki bilgi, umumi tarım ve çıkmış mülakat sorularından mülakata değgin olarak çtuzakışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Tahrir
Klavye kullanmaya ne derece tuzakışmış olsanız da tahrir çabaınız artmıyor mu? Belki bile atladığınız 1-2 ufak ama önemli derece olabilir. Hemen hemen tamamımız yevmi hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz entrika oynarken kullanıyor, kimimiz çtuzakışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz serkalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı sömürmek ise hedefimiz ne olursa olsun hayat kurtarabiliyor.
Birçok sima klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu averaj çaba bâtınin kılgı bir durum skorlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi berenarı henüz harismanızı öneriyoruz. Örneğin sol ülke parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ ülke parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine yaklaşan tutarak harisarsanız, bu pozisyona tuzakıştıktan sonrasında klavyenin mahal namına kolaylıkla ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Kesinlikle Hızlanılır?
Yazarken yapmış olduğunız bir söz hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna tablı ağrımak ya da dip arkaya basmak size çağ kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi büsbütün silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla daha çok söz silmeniz 3 saniye süreceğine yarım saniye de sürmez.
Amiyane bir klavye, masadan yüksekliğinize göre yazarken değinizi yukarı ya da aşağı gerçek bükmenize sebep olabilir. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye iye, ergonomik bir klavye; parmaklarınız dışında elinizin tek yerinin çtuzakışmasını gerektirmez.
On Inç Klavye Kesinlikle Öğrenilir?
10 Inç Klavye veya On Inç, rüyet duyusunu kullanmanıza lazım kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve tahrir esnasında 10 parmağınızı etken olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lazım kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak henüz hızlı ve etkin şekilde yazabilirsiniz. İki inç veya gelişigüzel klavye kullanma tekniklerinin tersine 10 inç klavye, hem henüz az yorucu hem bile en gür klavye kullanma tekniğidir. Kent üzerinden on inç yazmaya değgin olarak birçok gür etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma