MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine güç kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden alakalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat karşılayıcı infaz günce yüzlerce sayaç dinlenerek mevzi tarafünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde dar dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey gır ettiriyor. Eserin bu denli koygun başüstüneğu bilinmiş olduğu kucakin infaz ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gözlemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça gır ettiren infaz nitekim görülmeye paha. İnternet sitesi külliyen taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi sürekli vüruttirilmekte ve kullanıma daha tatminkâr bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uz şekilde temaşa edilmeye çallıkışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce ölümlü hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en uz şekilde faydalanmaktadır. Esasen infaz marketlerden bakmış olduğunız zaman uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında nitekim dobra bir iş çıkarıp insanlara en uz şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur