ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçkafaak Ekincilik, tarım makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine birebir olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Elverişli aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma vasatını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel tarım halletmeye kafaladı ancak günümüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve tarım sektörünün gittikçe çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile omuz omuza gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kadar ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece tarım sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üçkafaak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile dinamik ve canlü isim deposuna sahip olan Üçkafaak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak porte sağlayan Üçkafaak Ekincilik; sıkı Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Baki aksiyon ve sıfır hata üretim sistemi, Üçkafaak Ekincilik ürünlerinin hem habitat içre hem bile habitat dışında güvenilerek kullanılmasının kafalıca nedenidir. Üçkafaak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçkafaak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin birebir ve tartılı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve namuslu bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan elan okkalı kâr ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan dişi bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en büyük ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan dişi skorlar elde edebilirsiniz.

Üçkafaak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden katlanmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da ayan bir trap kazısına salmak kucakin yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden katlanmak kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı kadar alanlara salmak kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir bandajlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğişlemtirilebilir ve birgani ataşmanla da çokletilebilir. Ana birlikteşenler ekseriya hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa nispetle düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek birgani üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçkafaak Ekincilik’ın dal yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama işlemlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması işlemlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkafaak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği hin efsaneviın sütü ve etinden semere kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri bir numara seferde alabilir ve elan eksiksiz beslenebilir. Yeygi karmanın binalması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek elan eksiksiz beslenmesine böylelikle elan okkalı semere almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Kompozit Makinaları da Üçkafaak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkafaak Ekincilik olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kadar en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gönç ve dişi bir zirai üretim kucakin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı kucakin önemli bir köprü işlemlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan eksiksiz durumlara gelmesi kucakin zirai ihracat noktasında Üçkafaak Ekincilik olarak bütün çkırmızıışanlamış olurımızın katkısıyla omuz omuza
Üçkafaak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/