valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada makam almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) entrika süresince tuzakışbilgiş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışbilgiş muktedir olmak dâhilin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışbilgiş muktedir olmak o denli basitçe değildir. Çünkü bu maslahatlemler dolar kuru üzerinden iş gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin evet da oyunda elan bir tomar silah gücü gibi hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan uygun oynamanızı katkısızlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere makam mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de makam mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içerisinde makam meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmaslahattirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada makam meydan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok nazarıitibar gkalıntı ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte entrika gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını seyircilere işaret etmek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu yol hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak dâhilin kadimî yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her vakit bir usul bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam meydan duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda makam meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu külah yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi kuvvetlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot birlik söz gibi görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur elde etmek yahut bir nesneyi nişan elde etmek manaına gelirken Bot kelimesi, bir maslahatin kendiliğinden olarak gestaltlması manaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al